Szanujemy Twoją prywatność. Nie nawidzimy SPAMU tak jak Ty i nie robimy tego w trosce o jak najlepsze relacje z Tobą. Tworzenie konta oznacza, że odpowiadają Ci Warunki korzystania z usługi ,firmy Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z plików cookie.

Twórz posty jakie do tej pory nie potrafiłeś. Publikuj jednocześnie na wiele kont Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest. Planuj publikowanie, obranduj grafikę, odnieś sukces.

Wywiad z użytkowniczką ilustrii

Marta, specjalistka od Public Relations w Targach Kielce, a w dodatku freelancerka prowadząca kilka kont w mediach społecznościowych, pos...


0

0

2 min

Narzędzia usprawniające pracę w social media marketingu

Pracuj mądrze, nie ciężko. Zarabianie na social media marketingu to nie bułka z masłem i każdy, kto zarządza kontami w mediach społecznoś...


0

0

2 min

Co boli Maćka? Rekonstruowanie punktu bólu u klienta

W komunikacji z klientem nie liczy się tylko język korzyści. Czasem warto zastanowić się, co "boli" naszego klienta.


1

0

3 min

Potrzeby jawne i głębokie, aspiracje i przekonania, czyli kilka słów o tym, jak sprzedać pastę do zębów

Aby naprawdę dotrzeć do klienta, musimy odkryć potrzeby jawne i potrzeby głębokie persony, jak również jej aspiracje i przekonania.


1

0

4 min

Jak skonstruować personę?

Ten tekst mówi o tym, jak skonstruować personę. Jakie pytania należy zadać, by stworzyć całościową charakterystykę naszego odbiorcy?


0

0

2 min

Persona w e-marketingu. Dlaczego jej potrzebujesz? 

Co się dzieje, gdy nie pamiętamy o stworzeniu persony, zanim przystąpimy do twórczej pracy? Logo sieradzkiego SORu - pouczające case study.


0

0

4 min

"Moja praca jest bez sensu". Tekst ku pokrzepieniu serc tych, którzy pracują w e-marketingu

Bywa, że łapie Cię chandra i zastanawiasz się, jaką wartość ma Twoja praca? Czy faktycznie to, czym zapełniasz Internet ma wpływ na ludzi?


0

0

2 min

Konto firmowe na Instagramie? Siedem argumentów za tym, że to dobry pomysł

Po co inwestować swój czas i pieniądze w firmowe konto na Instagramie?


1

0

2 min

Mimikra werbalna w komunikacji z klientem

Mimikra w kontekście technik wpływu społecznego bywa nazywana efektem kameleona. Czego możesz się nauczyć od tych bajecznych zwierząt?🦎


0

0

3 min

Jak pisać dobre teksty pod SEO?

Ważniejsze, by pisać pod pozycjonowanie, czy jednak skupić się na wartościowej treści? Jak znaleźć złoty środek? Ten tekst jest dla Ciebie!


0

0

3 min