Szanujemy Twoją prywatność. Nie nawidzimy SPAMU tak jak Ty i nie robimy tego w trosce o jak najlepsze relacje z Tobą. Tworzenie konta oznacza, że odpowiadają Ci Warunki korzystania z usługi ,firmy Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z plików cookie.

Hotel Alpin

Zasady przewozu bagażu


0

0

2 min

Na trasie Polska (śląsk, małopolska) – Austria (Wiedeń)

1. Każda sztuka bagażu Pasażera przewożona jest w luku bagażowym. Bagaż powinien być odebrany przez Pasażera z chwilą przyjazdu do miejsca, w którym kończy podróż.

2. Pasażer może zabrać do busa bagaż podręczny. Bagaż ten powinien być umieszczony pod fotelem pasażera i nie utrudniać swobody pozostałym podróżnym.

3. Zabrania się przewozu rzeczy, towarów których przewóz jest niedozwolony na podstawie odrębnych przepisów. Firma przewozowa (kierowca) odmówi zabrania bagażu niebezpiecznego.

4. W przypadku przewozu rzeczy o większej wartości, a w szczególności sprzętu elektronicznego – laptop, tablet, telefon itp. musi być przewożony w bagażu podręcznym.

5. Przewoźnik nie ponosi odpowiedzialności za bagaże i rzeczy znajdujące się poza lukiem bagażowym.

6. Przewoźnik nie ponosi odpowiedzialności za szkody polegające na utracie lub uszkodzeniu przewożonej gotówki, biżuterii, papierów wartościowych, sprzętu elektronicznego oraz rzeczy o wartości naukowej, artystycznej lub kolekcjonerskiej.

7. Przedmioty pozostawione w busie przez zapomnienie lub z jakiś innych powodów nie są objęte ochroną i odpowiedzialnością Przewoźnika.

8. W przypadku pozostawienia przedmiotów w busie, Klient ma możliwość odbioru w siedzibie firmy. Na jego prośbę, istnieje możliwość wysyłki pozostawionych rzeczy kurierem na koszt Klienta pod wskazany adres. Przedmioty pozostawione na pokładzie busa, (poza lukiem bagażowym) przez zapomnienie lub z innych powodów nie są objęte ochroną i odpowiedzialnością Przewoźnika, jeśli takowe się odnajdą są przechowywane przez Przewoźnika przez 14 dni.

Proszę pamiętać, że ze względów bezpieczeństwa wejście / wyjście, wyjście bezpieczeństwa oraz przejście muszą być wolne od przeszkód i nie mogą być zablokowane.

PRZEDMIOTY / ŁADUNKI NIEDOZWOLONE DO PRZEWOZU NASZYMI BUSAMI:


• broń, narkotyki (można przewozić lekarstwa), rozpuszczalniki

• niebezpieczne chemikalia lub substancje, tak jak określono w Ustawie o bezpieczeństwie i higienie w pracy

Jeśli pasażer podczas przejazdu będzie posiadał któryś z zakazanych przedmiotów firma przewozowa odmówi się mu prawa podróżowania, za wyjątkiem, gdy pozbędzie się przedmiotów we właściwy i bezpieczny sposób.


Nie zapewnimy refundacji pasażerom, którym kierowca odmówi prawa podróżowania w związku z posiadaniem zakazanych przedmiotów, których nie będą w stanie pozbyć się przed podróżą. 

Komentarze ( 0 )