Szanujemy Twoją prywatność. Nie nawidzimy SPAMU tak jak Ty i nie robimy tego w trosce o jak najlepsze relacje z Tobą. Tworzenie konta oznacza, że odpowiadają Ci Warunki korzystania z usługi ,firmy Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z plików cookie.

Catering Żarełko

Żarełkowa ekipa - czyli kilka słów o tym, dlaczego warto do nas dołączyć


0

0

1 min

Mówi się, że z rodziną wychodzi się dobrze tylko na zdjęciu. Ci, którzy śledzą naszego Facebooka wiedzą, że na zdjęciach, które tam umieszczamy, wyglądamy rzeczywiście jak rodzina. 

Jednak musicie uwierzyć nam na słowo - to nie tylko magia fotografii; w Cateringu Żarełko lubimy razem pracować, szanujemy się nawzajem i tworzymy realnie rodzinną atmosferę.

Często, gdy szukamy rąk do pracy orientujemy się, że ludzie zwyczajnie boją się wysyłać do nas swoje CV! Bardzo nas to zaskoczyło. Być może myślą, że to za wysokie progi? Jeśli jesteś jedną z takich nieśmiałych osób, chcemy rozwiać swoje wątpliwości. Znakomita większość z nas wszystkiego nauczyła się już w firmie, w procesie szkoleń oraz pracy z bardziej doświadczonymi pracownikami. Cenimy zapał do pracy i chęć do uczenia się nowych rzeczy i jesteśmy gotowi zapewnić Ci zdobywanie profesjonalnego doświadczenia w bezpiecznej, rodzinnej atmosferze.

Najlepszym dowodem na to, że pracowanie u nas to czysta przyjemność, są nasi pracownicy. Wielu z nich zostali z nami na lata i tworzą profesjonalną kadrę szkolącą nowych członków naszej cateringowej rodziny. Dołącz do nas, a nie pożałujesz! :)

Komentarze ( 0 )