Szanujemy Twoją prywatność. Nie nawidzimy SPAMU tak jak Ty i nie robimy tego w trosce o jak najlepsze relacje z Tobą. Tworzenie konta oznacza, że odpowiadają Ci Warunki korzystania z usługi ,firmy Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z plików cookie.


Zapraszanie i dodawanie innych użytkowników do Twoich kont


0

0

1 min

Możesz współdzielić swoje konta socjalne z innymi i tworzyć treści wspólnie.

Zapraszanie

Aby móc współdzielić konto z innym użytkownikiem musi on być zarejestrowanym użytkownikiem aplikacji ilustria. Jeśli jeszcze się nie zarejestrował, możesz go zaprosić poprzez aplikację. W tym celu wykonaj następujące czynności:

1. Przechodząc do zakładki "Ustawienia" / "Użutkownicy" kliknij w przycisk "Zaproś użytkownika".

2. Wprowadź adres e-mail współpracownika i wyślij zaproszenie.

Dodawanie użytkowników do kont

Możesz współdzielić konto z użytkownikiem, który już jest zarejestrowany w ilustria. Aby dodać użytkownika do danego konta wykonaj następujące czynności:

1. Przechodząc do zakładki "Ustawienia" / "Konta i role" wybierz konto, które chcesz udostępnić danemu użytkownikowi klikając na nie.

2. W otwartej zakładce "Twoje konta / nazwa konta" wpisz imię i nazwisko osoby zarejestrowanej w ilustria i przydziel jej uprawnienia wybierając jedną spośród trzech możliwych tj. Administrator, Kreator, Redaktor. Po czym kliknij w przycisk "Dodaj"

Więcej o uprawnieniach dowiesz się z tego artykułu.

Od tej pory osoba ta będzie miała taki dostęp jakie jej nadałeś. Zawsze możesz zmienić jej uprawnienia na inne bądź całkowicie usunąć z danego konta.

Pamiętaj

  • Nie będziesz mógł dodawać innych użytkowników do konta, w którym masz nadane prawa "Redaktora"
  • Możesz dodać tyle użytkowników do konta na ile Twój plan Ci pozwala

Co Cię może zainteresować?

  • Różne prawa dostępu nadawane użytkownikom do kont społecznościowych
  • Podpinanie kont Facebook

Komentarze ( 0 )