Szanujemy Twoją prywatność. Nie nawidzimy SPAMU tak jak Ty i nie robimy tego w trosce o jak najlepsze relacje z Tobą. Tworzenie konta oznacza, że odpowiadają Ci Warunki korzystania z usługi ,firmy Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z plików cookie.

Catering Żarełko

Wszystkie rzeczy, którymi nie musicie się martwić


2

0

2 min


Narzeczeni mają na głowie naprawdę dużo spraw. To swego rodzaju paradoks, że ślub i wesele to często największa uroczystość, jaką organizuje się w życiu, nie mając w tym zakresie żadnego doświadczenia! Nic dziwnego, że często w przygotowaniom okołoślubnym towarzyszą nerwy i stres.

Jesteście zmęczeni dowiadywaniem się, co jeszcze musicie zrobić przed weselem? Ten tekst, w przeciwieństwie do innych tekstów o organizacji ślubu i wesela, traktuje o kwestiach, którymi przyszli Państwo Młodzi współpracujący z Cateringiem Żarełko w ogóle nie muszą się martwić.


SKĄD WZIĄĆ ZASTAWĘ

Chcecie wynająć na swoje wesele catering, ale Wasza wymarzona sala nie posiada zastawy na tak dużą liczbę gości. Problem? Niekoniecznie. Wybierając Catering Żarełko nie musicie sobie zaprzątać głowy tą kwestią. Możemy zarówno doposażyć zastawę sali, bądź zapewnić komplet dla wszystkich gości.


CO Z PRZYGOTOWANIEM I POSPRZĄTANIEM SALI

Śnią się Wam koszmary, że dzień przed własnym weselem dmuchacie balony i ustawiacie krzesła? Możecie już spać spokojnie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wesel i zarówno przygotowanie jak i posprzątanie sali po imprezie jest dla nas czymś naturalnym i oczywistym. Ani Wy, ani nikt z Waszych bliskich nie będzie musiał borykać się z tym problemem.


CO Z JEDZENIEM, KTÓRE ZOSTANIE PO WESELU

Całe jedzenie które zostanie wydane jest Waszą własnością. Po weselu pakujemy pozostałe jedzenie do naczyń i zostawiamy w lodówkach, bądź umieszczamy w jednorazowych pojemnikach i przechowujemy w naszej chłodni. Następnego dnia, na spokojnie i po opadnięciu największych emocji, będziecie mogli sobie wszystko odebrać.


MAMY ZŁE DOŚWIADCZENIA Z POPRZEDNIMI FIRMAMI

Przykre doświadczenia z nieprofesjonalnymi firmami mogą zniechęcić nawet najwytrwalszych Narzeczonych. Nasza firma nigdy nie odmawia wcześniej zarezerwowanych wesel; podpisujemy z każdą Parą umowę, która zobowiązuje nas do zorganizowania wesela w wyznaczonym dniu. Ponadto potrafimy pracować pod presją czasu. Jeżeli tylko mamy wolny termin zorganizujemy Wam wesele i z przyjemnością pomożemy wszystko zaplanować.


NIE MAMY DUŻEGO BUDŻETU

Kwestie budżetowe nie muszą przesądzać o jakości Waszego wesela. Pomożemy tak dobrać menu by zgadzało się z Waszymi możliwościami oraz oczekiwaniami. Mamy do wyboru trzy różne pakiety cenowe, z których każda Para wybierze coś dla siebie. Jesteśmy elastyczni i chętnie doradzimy Wam również w tej kwestii.


OBAWIAMY SIĘ, ŻE BĘDZIE ZA MAŁO JEDZENIA

Jest to kwestia, którą Pary decydujące się na Catering Żarełko w ogóle nie powinny się martwić. Nie wyobrażamy sobie sytuacji, w której na weselu brakuje jedzenia! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak ustalić menu, by jedzenie było dostosowane do możliwości gości. Po weselach przez nas organizowanych jedzenie zawsze zostaje.


Dzięki Cateringowi Żarełko możecie zaprzątać sobie głowy tylko tym, co naprawdę ważne. Wesele to prawdopodobnie najpiękniejsza impreza w całym Waszym życiu, dlatego powinniście tego dnia świetnie się bawić, a nie zamartwiać kwestiami organizacyjnymi. Wszelkie drugoplanowe kwestie możecie zostawić nam, a my dopniemy Waszą uroczystość na ostatni guzik. 

Komentarze ( 0 )