Szanujemy Twoją prywatność. Nie nawidzimy SPAMU tak jak Ty i nie robimy tego w trosce o jak najlepsze relacje z Tobą. Tworzenie konta oznacza, że odpowiadają Ci Warunki korzystania z usługi ,firmy Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z plików cookie.

Catering Żarełko

Wesele Marzeń - referencje


1

0

1 min
Zdjęcie z wesela dostarczone przez Młodą Parę.

Jak każda przyszła Młoda Para, my również chcieliśmy mieć wesele marzeń. W głowach świtał zarys tego dnia, oparty na moim dwuletnim doświadczeniu w obsłudze wesel oraz pomysłami i inspiracjami mojej przyszłej Żony.

Byliśmy w kilku miejscach na spotkaniach, niestety żadne z nich nie spełniało naszych wymagań lub oczekiwań odnośnie sali, miejsca, menu czy "elastyczności" organizatorów. W pewnym momencie uświadomiliśmy sobie, że jeżeli chcemy iść na łatwiznę (czyt. mieć " wszystko" zapewnione w jednym miejscu i niczym się nie martwić) to Nasze Wymarzone Wesele, będzie po prostu naszym weselem.

Zdjęcie z wesela dostarczone przez Młodą Parę.

Zaczęliśmy się rozglądać osobno za salą, DJ'em i cateringiem. Nasze rozeznanie rozpoczęliśmy od tego ostatniego tj. cateringu. O "Żarełku" słyszeliśmy wcześniej, dlatego najpierw postanowiliśmy się umówić na spotkanie z Łukaszem - był to przysłowiowy strzał w dziesiątkę!

Zdjęcie z wesela dostarczone przez Młodą Parę.

Podczas spotkania uzyskaliśmy informację na każdy temat, który chcieliśmy poruszyć, a wszystko to... bez zadawania pytań! Od początku czuliśmy, że trafiliśmy w dobre ręce - pełen profesjonalizm, bogate Menu i świetne, indywidualne podejście do klienta. Są to cech pożądane przez klientów i te cechy znaleźliśmy w "Żarełku".

Co więcej - Łukasz zaproponował nam oględziny sali, która przebijała nasze wyobrażenia o wymarzonej sali weselnej. Chcąc nie iść na łatwiznę i załatwiać wszystko osobno, okazało się, że jednak będzie łatwizna.

Zdjęcie z wesela dostarczone przez Młodą Parę.

Nie musieliśmy się niczym martwić, sala przygotowana przed weselem, posprzątana po weselu. Obsługa miła i pracowita, potrawy wyborne. Do tego fontanna czekoladowa... nasze wesele było Naszym Wymarzonym Weselem i zawsze miło wracamy do tego dnia, który był wyjątkowy dzięki Łukaszowi i całej załodze "Żarełka".

Polecam całym sercem.

Damian Luźniak

Zobacz również

Komentarze ( 0 )