Szanujemy Twoją prywatność. Nie nawidzimy SPAMU tak jak Ty i nie robimy tego w trosce o jak najlepsze relacje z Tobą. Tworzenie konta oznacza, że odpowiadają Ci Warunki korzystania z usługi ,firmy Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z plików cookie.


Warstwa podstawowa klatki


0

0

1 min

Jest to główna warstwa tworzona na starcie. Zobacz jej właściwości.

Pod pojęciem podstawowej warstwy rozumiemy główną nieusuwalną warstwę klatki.

W ilustria główna warstwa może to być następujące medium:

Warstwę podstawową, która zawiera zdjęcie GIF możesz przesuwać do woli po polu roboczym jak i edytować jej właściwości.

Ważne:

Natomiast na dzień dzisiejszy VIDEO jako podstawę klatki nie można przenosić i edytować na polu roboczym.

Gdzie znajdziesz warstwę podstawową?

Znajdziesz ją w panelu "Warstwy". W tym celu w opcjach po lewej stronie kliknij w ikonę "Warstwy". Wysunie się panel z listą warstw, a na niej na pierwszej pozycji podstawowa warstwa klatki. Jest ona oddzielona charakterystyczną kreską od reszty warstw dodawanych w czasie.

Panel warstw:

Warstwy dodają się od dołu do góry. Najniżej położona warstwa to ta na spodzie. Czym wyżej ułożona warstwa, tym będzie bardziej nadrzędną dla poprzedniej.

Możesz łatwo wpływać na kolejność warstw na liście. W tym celu kliknij na wybraną warstwę na liście warstw i przeciągnij ją w inne miejsce.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości pracy z warstwami przeczytaj ten artykuł.

Ważne:

  • Warstwa podstawowa jest stałą i nieusuwalną warstwą. Określa ona obiekt główny wybrany na wcześniejszym etapie tj. wyboru medium.
  • Przechodząc w tryb pracy na klatkach dochodzą dodatkowe opcje opisane w osobnym artykule. Dowiedz się więcej na ten temat.
  • Dany obiekt możesz zapisać do Biblioteki i jednym klikiem dodawać go przy innych projektach. Dowiedz się więcej na ten temat.

Co Cię może zainteresować?


Zobacz również

Komentarze ( 0 )