Szanujemy Twoją prywatność. Nie nawidzimy SPAMU tak jak Ty i nie robimy tego w trosce o jak najlepsze relacje z Tobą. Tworzenie konta oznacza, że odpowiadają Ci Warunki korzystania z usługi ,firmy Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z plików cookie.


Trendy wnętrzarskie 2018. Zaaranżuj swoje mieszkanie modnie.


2

0

2 min

Trendy wnętrzarskie 2018 - dowiedz się, jak urządzić swoje mieszkanie, aby było nie tylko estetycznie zaprojektowane, ale też modne.

Aranżacja wnętrz co roku wywołuje jedne z najgorętszych dyskusji, dotyczących nowych trendów. Dzisiaj wychodzimy Ci naprzeciw i dajemy instrukcję odczytywania drogowskazów, które prowadzić Cię będą poprzez krainę urządzania wnętrz w 2018 roku. Przypominamy, że w podążaniu za modą najważniejszy jest zdrowy rozsądek - nieumiejętne stosowanie trendów może przynieść skutek odwrotny do zamierzonego. Urządzając mieszkanie warto, abyśmy postawili na kilka przedmiotów dobrej jakości o uniwersalniej stylistyce, które posłużą nam dłużej.

Postaw na ciemne i wyraziste kolory wnętrz

Mocne, intensywne i ciemne barwy takie jak fiolet, bordo, szary-granat to najmodniejsze kolory ścian, które będą dominować w wnętrzach. Inspiracji do barw swojego mieszkania szukaj w kolorach Ziemi. W tej kategorii nie zabraknie również przepychu w postaci akcesoriów i dekoracji w odcieniach srebra i złota – styl glamour będzie święcił triumfy również i w tym roku. Nie bój się stawiać na mocne kontrasty, szczególnie w salonie. Stonowane wnętrze przełamuj mocnymi akcentami, np. sofą, fotelem lub krzesłem o wyrazistym, czerwonym odcieniu.

Inspiruj się tropikiem i geometrią w aranżacji wnętrz

Wybierając tkaniny i wzory do swojego mieszkania, postaw na motywy tropikalne (triumfy święcą przede wszystkim liście) i geometryczne wzory. Nie bój się przepychu – im większy rozmiar wzoru, tym lepiej. Dobierając tego typu akcesoria pamiętaj przede wszystkim o tym, że coś co jest unikatowym dodatkiem nie zawsze będzie sprawdzać się w roli pierwszoplanowej. Ostatecznie chcesz urządzić mieszkanie, a nie imitować dżunglę.

Drewno to najlepszy dodatek do Twojego mieszkania

Kiedy mówimy o materiałach, nie sposób nie wspomnieć o naturalnych surowcach. Lite i nieprzerobione drewno zyskuje coraz większą popularność. Biorąc pod uwagę pozostałe trendy, przy aranżacji wnętrza zastanów się nad dobraniem jaśniejszych odcieni materiałów, takich jak dąb czy jesion. Urządzając swoje mieszkanie zwracaj uwagę na przedmioty, które są w zgodzie z przyrodą i stylem eco. Otaczanie się siłą płynącą z natury to jeden z absolutnych trendów nadchodzących sezonów. Oprócz drewna w tym roku królować będą również takie materiały, jak wiklina, rattan oraz welur.

Hygge – nasza inspiracja na rok 2018

W NAYSNA najbardziej zakochaliśmy się w pojedynczych ścianach z betonu lub litego drewna, mocnych barwach w salonie, kolorach ziemi oraz wnętrzach utrzymanych w estetyce Hygge. Jest to odchodzący powoli klasyczny styl skandynawski w wydaniu rozwijanym i unowocześnianym przez Duńczyków. W NAYSNA odnajdujemy tam sporo inspiracji na nowy rok. Słowem „hyggelit” Duńczycy opisują błogość, relaks i radość z danej chwili, czyli wszystko to, co wprawia nas w dobry nastrój. To nam bliska idea mówiąca o tym, że we własnym wnętrzu to Ty masz się czuć najlepiej.

Zapraszamy do śledzenia oraz komentowania najnowszych trendów w aranżacji wnętrz na naszym Fanpage’u, Instagramie oraz blogu. Odwiedź również nasz salon, który urządzony w zeszłym roku całkiem nieźle wpasował się w trendy wnętrzarskie 2018. 

Zobacz nasze produkty:

WoodWick - geometryczny świecznik 
Słonie w Czerwieni - Peter Pharoah
Stołek fioletowy marki Naysna

Komentarze ( 0 )