Szanujemy Twoją prywatność. Nie nawidzimy SPAMU tak jak Ty i nie robimy tego w trosce o jak najlepsze relacje z Tobą. Tworzenie konta oznacza, że odpowiadają Ci Warunki korzystania z usługi ,firmy Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z plików cookie.

Catering Żarełko

Ślub późną jesienią i zimą ‒ czyli dlaczego warto zaplanować wesele w nietypowym terminie


0

0

2 min

Są miesiące prawdziwie oblegane przez przyszłych małżonków. Wszyscy chcą brać ślub wiosną, latem i wczesną jesienią. Chcielibyśmy pokazać Wam, że okres od listopada do marca także ma w sobie „to coś”. Warto przemyśleć, czy sakramentalne (lub cywilne) „tak” powiedzieć sobie w nietypowym terminie.

Oto kilka powodów, dla których dwa pierwsze i ostatnie miesiące roku, to idealny termin na planowanie zaślubin

Łatwiej o termin

Branża weselna działa w tym okresie na zwolnionych obrotach, dlatego dużo łatwiej o wolny termin ‒ jeśli chodzi o wynajęcie lokalu czy ekipy kucharzy. Również kamerzyści, fotografowie czy orkiestry oraz DJ-e mają więcej wolnych terminów w kalendarzach. Możecie mieć wymarzone przyjęcie, bez chodzenia na kompromisy!

Aspekty ekonomiczne

Cena „za talerzyk” z powodu przestoju w branży, zwłaszcza w końcówce roku, jest z reguły bardziej przystępna, i można też łatwiej w tym okresie wynegocjować niższą cenę lub ugrać coś ekstra. Ponadto w okresie bożonarodzeniowym nie musicie się martwić o dekorację kościoła. Wszechobecne choinki i akcenty świąteczne pozwolą wam zaoszczędzić na kwiatach.

Romantyczny klimat zimy oraz rodzinna atmosfera świąt

Ślubna sesja fotograficzna w ośnieżonej, romantycznej scenerii nada waszym zdjęciom wręcz baśniowej oprawy. Natomiast przyjęcie weselne zorganizowane w terminie bezpośrednio przypadającym po świętach Bożego Narodzenia gwarantuje, że rodzinny klimat tych świąt udzieli się waszym gościom weselnym. Atmosfera panująca na takich weselach nie ma sobie równych.

Ponadto zimowe śluby na tle innych są zupełnie wyjątkowe. Jeśli chcecie, aby wasz ślub był zapamiętany – zimowa pora działa na waszą korzyść

Komfort i wygoda dla was, i waszych gości

Jeśli perspektywa wystąpienia w ciężkiej sukni ślubnej w środku lata nie nastraja cię optymistycznie, to masz kolejny powód, aby zorganizować ślub późną jesienią i zimą.

Zarówno wy, jak i goście będziecie się czuć we własnych strojach komfortowo. Panie, na czele z Panną Młodą, mogą być pewne, że makijaż nie spłynie z ich twarzy razem z kroplami potu, a Pan Młody z męską częścią weselników nie będą wykręcać koszul po pierwszych kilku tańcach.

Więcej opcji do wyboru

Wesele w okresie zimowym to również więcej możliwości uatrakcyjnienia uroczystości. Saniami do ślubu? Czemu nie ‒ zajechać saniami pod kościół macie szansę tylko przez 2-3 miesiące w roku. Klimat i nastrój niczym z krainy Narnii jest wręcz stworzony do bajkowej oprawy wesela. Tylko w tym czasie możecie sobie pozwolić na jedyne w swoim rodzaju dekoracje i dodatki – szyszki jako dodatki do bukietów i dekoracji stołów. Natomiast bombki idealnie sprawdzają się w roli winietek, a ręcznie dekorowane przez Państwa Młodych pierniki jako podziękowanie dla weselnych gości.

ARGUMENTY:

www.pomyslnaslub.pl

www.papilot.pl

www.e-narzeczeni.pl

Komentarze ( 0 )