Szanujemy Twoją prywatność. Nie nawidzimy SPAMU tak jak Ty i nie robimy tego w trosce o jak najlepsze relacje z Tobą. Tworzenie konta oznacza, że odpowiadają Ci Warunki korzystania z usługi ,firmy Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z plików cookie.

Hotel Alpin

Road to Wienna


0

0

1 min

„Wsiąść do pociągu byle jakiego” chciałoby się rzec. Podróżując po świecie musimy poszukać różnego rodzaju środków transportu. Czy wybierzemy samolot, pociąg czy busa chcemy poczuć komfort w podróży. Wybierając te bliższe kierunki warto wziąć pod uwagę firmę transportową, która zawiezie nas z punktu A do punktu B. Ciekawym kierunkiem do zwiedzania jest Austria i jej piękna stolica Wiedeń. Wiedeń to jedno z tych miejsc, które ma swój niepowtarzalny urok i czar. Jest to jednocześnie majestatyczne, jak również nowoczesne, pełne zieleni, tętniące życiem miasto. W Austrii każdy znajdzie coś dla siebie, odbywają się tu liczne koncerty, festiwale a w okresie przedświątecznym piękne jarmarki świąteczne.

Ale wróćmy do naszej podróży. Przy wyborze firmy transportowej, warto poczytać opinie na jej temat. Czy to rzetelna i sprawdzona firmą, punktualna oraz czy odbierze nas i zawiezie w wyznaczone miejsce. Warto też zapytać o flotę samochodów jakie kursują w danej firmie. W podróży najważniejszy jest komfort podczas kilku godzin drogi. Busy powinny być wyposażone w klimatyzacje, wygodne fotele oraz internet Wi-Fi, tak aby niczego na nie zabrakło. W podróży najważniejsze jest również nasze bezpieczeństwo. Najnowsze systemy bezpieczeństwa oraz doświadczenie kierowcy zagwarantuje nam dotarcie do celu.

A co warto zwiedzić w Wiedniu? Nie może nas zabraknąć na Innere Stadt, czyli historycznym centrum miast, które jest wpisane na światową listę dziedzictwa UNESCO. Kolejnym punktem, który koniecznie musimy zobaczyć będąc w Wiedniu jest Schloss Belvedere, imponujący kompleks z pięknymi ogrodami. Schloss Schönbrunn to letnia rezydencja Habsburgów będąca jednym z najpiękniejszych pałaców w Europie. Na terenie pałacu znajduje się najstarsze na świecie ZOO. Na sam koniec naszej wycieczki zostaje nam do odwiedzenia wiedeński Prater to świetny europejski przykład tradycyjnego, klimatycznego wesołego miasteczka. 

Komentarze ( 0 )