Szanujemy Twoją prywatność. Nie nawidzimy SPAMU tak jak Ty i nie robimy tego w trosce o jak najlepsze relacje z Tobą. Tworzenie konta oznacza, że odpowiadają Ci Warunki korzystania z usługi ,firmy Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z plików cookie.

Catering Żarełko

Referencje Malwiny i Krzyśka


2

0

1 min

Jedzenie na weselu jest jednym z ważniejszych elementów zapewniających niezapomnianą zabawę. 


Na poszukiwania właściwego cateringu poświęciliśmy sporo czasu. Catering Żarełko polecili nam znajomi. Od pierwszego spotkania wiedzieliśmy, że to będzie właściwy wybór! Podczas ustaleń i organizacji nie natrafiliśmy na żaden problem, żadne „nie da się”, wręcz przeciwnie! Pani Magda, wraz ze współpracownikami na każdym etapie służyli nam swoim doświadczeniem. Catering zapewnił nam nie tylko jedzenie, ale objął swoją opieką całą salę włącznie z szatnią i toaletami, pozwalając nam na wykreślenie kolejnych obowiązków z listy.


Wszyscy byli zachwyceni, co sprawiło, że ten dzień był naprawdę najpiękniejszy w naszym życiu.

Co do samej uroczystości to był popis profesjonalizmu pracowników Żarełka. Nasza rodzina oraz znajomi czuli się w ich towarzystwie fantastycznie! Dzięki ich zaangażowaniu niczego nie brakowało. A jedzenie - palce lizać! Od przystawki do ostatniej kolacji delektowaliśmy się wspaniałymi przysmakami przygotowanymi przez szefa kuchni. Wśród gości słyszeliśmy jedynie pochlebne opinie na temat jedzenia i uśmiechniętej obsługi, która zawsze starała się być pomocna. Wszyscy byli zachwyceni, co sprawiło, że ten dzień był naprawdę najpiękniejszy w naszym życiu. To dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników mogliśmy bawić się bez żadnych zmartwień.


Usługi Cateringu Żarełko możemy z całą odpowiedzialnością polecić wszystkim młodym parom, które szukają nie tylko smacznego jedzenia, ale także kompleksowej pomocy przy organizacji tak ważnej uroczystości.

Z całego serca dziękujemy!

Malwina i Krzysiek

Komentarze ( 0 )