Szanujemy Twoją prywatność. Nie nawidzimy SPAMU tak jak Ty i nie robimy tego w trosce o jak najlepsze relacje z Tobą. Tworzenie konta oznacza, że odpowiadają Ci Warunki korzystania z usługi ,firmy Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z plików cookie.

Hotel Alpin

Podróż z dzieckiem


0

0

1 min

KURS POLSKA – WIEDEŃ

Według przepisów prawa dzieci do 12 roku życia i poniżej 150 cm wzrostu muszą podróżować w fotelikach samochodowych lub atestowanych podstawkach – jako rzetelna firma z doświadczeniem stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo.

Foteliki samochodowe

Rodzice / opiekunowie prawni są zobowiązani do przygotowania i zabrania ze sobą na przejazd własnych fotelików samochodowych. Nasi kierowcy pomogą zamocować foteliki do siedzeń w busach w odpowiedni sposób gwarantujący komfort podróży.

Podstawki dla dzieci

W razie potrzeby dysponujemy podstawkami samochodowymi dla starszych dzieci. Podczas zamawiania przejazdu, prosimy o informację i rezerwację podstawki dla dziecka.

Wiek dzieci

Dzieci od 12 do 18 roku życia mogą podróżować za pisemną zgodą rodziców (wzór oświadczenia na przewóz osoby małoletniej do pobrania tutaj), jednak dzieci do 12 roku życia nie mogą podróżować bez opieki osoby dorosłej. 

Komentarze ( 0 )