Szanujemy Twoją prywatność. Nie nawidzimy SPAMU tak jak Ty i nie robimy tego w trosce o jak najlepsze relacje z Tobą. Tworzenie konta oznacza, że odpowiadają Ci Warunki korzystania z usługi ,firmy Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z plików cookie.


NAYSNA Concept - od manufaktur RPA po polskie warsztaty rzemieślnicze


1

0

3 min


Urządzając własne wnętrza, staraliśmy się szukać przedmiotów nie tylko użytkowych, ale zarazem oryginalnych i unikatowych. Bardzo często, po wielu godzinach straconych na poszukiwaniach w sklepach, showroom’ach i na portalach internetowych, nie udawało nam się osiągnąć zamierzonego celu. W ostateczności sami robiliśmy lub przerabialiśmy meble i dekoracje do wnętrz, albo zamawialiśmy je u lokalnych rzemieślników.

Podróże są naszą inspiracją

Podczas poszukiwań naszych inspiracji szybko zauważyliśmy, jak wiele dają nam wycieczki i podróże – te małe i duże. Od tych 1 - 2 dniowych po Polsce bocznymi drogami, po wyprawy na drugi koniec Świata. Podczas takich wyjazdów naturalnie zaczęliśmy coraz bardziej interesować się lokalnym rzemiosłem i sztuką. Z początku pobudzaliśmy wenę twórczą i „zdobywaliśmy” dekoracje do mieszkania lub domu dla nas samych i dla najbliższych, ale z czasem zaczęliśmy poświęcać temu coraz więcej czasu i energii. Przez te wszystkie lata doszliśmy do jednego wniosku; tworząc oryginalne wnętrza, inspiracji można szukać zarówno za przysłowiowym rogiem, na lokalnym targu w azjatyckiej lub afrykańskiej wiosce, jak i również w stolicach państw. Wszystko zależy od tego jak patrzysz i ile chcesz zobaczyć.

Stawiamy na oryginalność

Tak powstała NAYSNA , gdzie wierzymy, że nie masowa produkcja, ale indywidualne dopasowanie mebli i dekoracji do Twoich potrzeb oraz gustu to tajemnica udanego wnętrza i modnie urządzonego mieszkania lub domu. Pamiętajmy, że nie będziemy czuć się komfortowo nawet w najmodniejszym i oryginalnym wnętrzu, jeżeli nie będzie się nam ono podobać i nie będzie w nim kilku elementów, które sprawią, że wnętrze będzie bardziej „nasze”.

Marki lokalne i światowe

W naszym salonie dajemy Ci możliwość stworzenia oryginalnego wnętrza, dopasowanego do Twoich potrzeb – meble i elementy wystroju wnętrz tworzymy sami lub odbieramy bezpośrednio od rzemieślników i artystów, którzy je stworzyli w różnych zakątkach Polski i Świata. Próżno szukać ich w innych salonach w naszym kraju, a wiele z nich tak jak np.: obrazy i printy Peter’a Pharoah, ceramika Wonki Ware oraz rękodzieło JanosikArt to uznane marki nie tylko na lokalnych rynkach. Wszystkie te rzeczy możesz zobaczyć w naszym showroom’ie (Harfowa 11, Warszawa) oraz w sklepie internetowym, który jest na bieżąco aktualizowany.

Przede wszystkim komfort

Kolejnymi istotnymi dla nas wartościami, po indywidualnym charakterze wnętrza są komfort użytkowania oraz jakość materiałów z jakich wykonane są nasze meble. Twoje mieszkanie lub dom to miejsce, gdzie spędzasz praktycznie najwięcej wolnego czasu. Warto więc pamiętać o materiałach jakie znajdą się w ich wnętrzach. Przyjemność z obcowania z litym drewnem, naturalnymi tkaninami (nie ważne czy jest to wełna czy jedwab), „głębia” blatu z indywidualnie dobranego kamienia czy nawet zimno hartowanej stali lub betonu, jeżeli tylko są dobrze wykonane dużo lepiej wpłyną na Twój nastrój, niż elementy z tworzyw sztucznych. Nie zapominamy również, że używanie naturalnych produktów do wystroju wnętrz jest wysoce bardziej ekologiczne niż zastępowanie ich produktami sztucznymi, których produkcja jest szkodliwa dla środowiska.

Śledząc nasz blog, FB oraz Instagrama poznasz więcej szczegółów na temat naszej oferty mebli, dekoracji oraz usług.

Zapraszamy

Zespół NAYSNA

Produkty, które mogą Cię zainteresować:

Krzesło Tuk 1 Book Paged

Stolik kawowy "Tree of life" - unikatowe rękodzieło

Lampa Kielich

Komentarze ( 0 )