Szanujemy Twoją prywatność. Nie nawidzimy SPAMU tak jak Ty i nie robimy tego w trosce o jak najlepsze relacje z Tobą. Tworzenie konta oznacza, że odpowiadają Ci Warunki korzystania z usługi ,firmy Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z plików cookie.

Catering Żarełko

Nasze wymarzone wesele - Referencje


1

0

2 min

Nasza wymarzona sala nie posiadała zaplecza kuchennego, dlatego organizacja naszego wesela w tym miejscu stało pod znakiem zapytania, do czasu... znalezienia Cateringu Żarełko.

Nazwa firmy Żarełko od dłuższego czasu przewijała się w naszych rozmowach z przyjaciółmi, którzy korzystali z jej usług przy organizacji różnych imprez okolicznościowych, jednak nigdy wcześniej nie było okazji, żeby spróbować jedzenia przyrządzonego przez Żarełko. Aż w końcu, tuż przed naszym weselem, znajomy szef kuchni również polecił nam Catering Żarełko.


Początkowo mieliśmy obawy, czy Catering da radę przygotować od podstaw tak dużą imprezę jak wesele na ok. 100 osób (krzesła, stoły, zastawa stołowa na całą noc, przygotowanie sali, plus przygotowanie i podanie ciepłych oraz smacznych posiłków). Po pierwszej rozmowie z Panią Magdaleną nie mieliśmy już żadnych wątpliwości ☺


Catering zajął się całą organizacją. Do naszych zadań należał wybór menu, przekazanie naszej wizji dotyczącej przebiegu uroczystości, wyglądu sali i smaku tortu ☺Czuliśmy się jak w amerykańskim filmie, wszystko na najwyższym poziomie. Po weselu wielu gości powiedziało, że nie spodziewali się, że będzie aż tak pysznie. Jeść "można było już oczami", a wygląd przekładał się też na smak. Każdy szczegół był przemyślany, starannie wykonane detale, palma owocowa, przekąski, wszystko pyszne i pięknie podane.


Naszym najmilszym wspomnieniem związanym z Cateringiem Żarełko byli nasi zadowoleni, najedzeni goście, którzy wyprzedzali się w zdawaniu relacji po każdym posiłku, jaki był pyszny i jak bardzo smakował, i że to było najlepsze jedzenie na imprezie!... Po czym podawano kolejną kolację, która znów była idealnie skomponowana, od wyglądu na podgrzanym talerzu, przez wielkość porcji, aż po smak. I wtedy klasyfikacja potraw zaczynała się od nowa. Ja sama mam problem z wyborem dania, które smakowało mi najbardziej! Dodam jeszcze tylko, że personel był sympatyczny, pomocny, uśmiechnięty, schludny, dbali o gości, o czystość, o wygląd stołu przez cały czas i wiem, że właśnie tak powinno być, ale wiem też, że nie zawsze jest...

Polecamy wszystkim, bo naprawdę warto, nie mieliśmy absolutnie żadnych zastrzeżeń. Zaskoczył nas bardzo wysoki poziom, Catering Żarełko sam sobie stawia najwyższą poprzeczkę. 

Romana Stryczek

Komentarze ( 0 )