Szanujemy Twoją prywatność. Nie nawidzimy SPAMU tak jak Ty i nie robimy tego w trosce o jak najlepsze relacje z Tobą. Tworzenie konta oznacza, że odpowiadają Ci Warunki korzystania z usługi ,firmy Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z plików cookie.

Hotel Alpin

Jakie atrakcje weselne wybrać, aby urozmaicić swoje przyjęcie - przewodnik


0

0

1 min

Niemal każda Młoda Para na pewnym etapie ślubnych przygotowań staje przed dylematem: jakie atrakcje weselne wybrać, aby urozmaicić swoje przyjęcie i zaskoczyć gości? Jeżeli się wahacie i zastanawiacie, które z nich wybrać prezentujemy krótki przewodnik.

Młodą Parę witamy bardzo uroczyście na czerwonym dywanie. Warto pomyśleć o tym, aby wspólne zdjęcie, które organizujemy tuż po powitaniu Młodej Pary, a jeszcze przed składaniem życzeń wzbogacić o balony z helem, które równocześnie są wypuszczane przez wszystkich gości.

Świetną atrakcją dla łasuchów jest stolik ze słodkościami. W zależności od Waszych preferencji smakowych może to być: candy bar z czekoladowymi pralinkami, kokosowymi kulkami i czekoladkami, słodki bufet z mini-deserkami, takimi jak tiramisu czy creme brulee lub fontanna czekoladowa ze świeżymi owocami. Żaden z gości nie przejdzie obojętnie obok takich pyszności.

Prawdziwym hitem będzie jednak selfie-budka, czyli fotobudka w formie magicznego lustra. Zdjęcia zwykle trwają minim trzy godziny, tak, aby wszyscy goście zdążyli takie zrobić i zostawić na pamiątkę. Nie ma żadnego limitu zdjęć! Nad wszystkim czuwa osoba z obsługi wyjaśniająca wszelkie pojawiające się pytania. Zapytajcie koordynatora przyjęcia, a na pewno zaprezentuje Wam jak to działa. Gwarantujemy salwy śmiechu i dużo radości!

Jeszcze nie wiecie czy i w jakiej formie zorganizować podziękowania dla Rodziców? Pomyślcie o wręczeniu im grawerowanej mioduli staropolskiej – znajdą się na niej Wasze imiona, data ślubu, a w pudełku nawet krótka dedykacja.

Zobacz również

Komentarze ( 0 )