Szanujemy Twoją prywatność. Nie nawidzimy SPAMU tak jak Ty i nie robimy tego w trosce o jak najlepsze relacje z Tobą. Tworzenie konta oznacza, że odpowiadają Ci Warunki korzystania z usługi ,firmy Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z plików cookie.

Hotel Alpin

Gorączka przedślubna


0

0

1 min

Ślub powinien być przyjemnością zarówno dla Nowożeńców, jak i dla ich gości. Jeżeli wszystko dobrze zorganizujemy oraz powierzymy poszczególne sprawy do załatwienia odpowiednim osobom, które o branży weselnej wiedzą prawie wszystko, będzie to najszczęśliwszy oraz dobrze zaplanowany dzień, w którym nie będzie czasu na niepotrzebny stres. Doskonale wiemy, że nerwowe działania bardzo łatwo przenoszą się na innych, dlatego staramy się łagodzić takie sytuacje oraz służyć pomocną radą wprowadzając przy tym dobrą atmosferę.

Suknia, garnitur, obrączki, lista gości, menu weselne… Tyle rzeczy do załatwienia, a czasu coraz mniej. Wszystkie Młode Pary spotykają się z tym samym problemem, jakim jest przedślubna gorączka. Kilka miesięcy przed ślubem to bardzo intensywny czas dla narzeczonych, ostatnie poprawki kreacji, wybór tortu, kwiatów na ten wyjątkowy dzień spędzają niejednej parze sen

z powiek. Nerwy udzielają się każdemu – jednak nie musi tak być! Dzięki naszym koordynatorom wesel, którym powierzamy organizację i dopięcie na ostatki guzik naszego przyjęcia, czas przygotowań może okazać się frajdą dla nowożeńców, którzy w tym dniu poczują się jak goście na własnym weselu.

Nasi koordynatorzy pomogą przyszłym małżonkom na przykład w wyborze smaku tortu (budyniowo-migdałowy, malinowy, a może czekoladowy?) czy dobraniu dodatkowych atrakcji (balony czy konfetti, samochód czy bryczka?). Jeśli zastanawiają się Państwo nad wyborem samochodu w tej kwestii również służymy pomocną dłonią. Otaczamy opieką florystyczną wszystkie pary młode, których oczekiwani spełnia nasza florystka


Zapraszamy na stronę naszego Hotelu Alpin

Komentarze ( 0 )