Szanujemy Twoją prywatność. Nie nawidzimy SPAMU tak jak Ty i nie robimy tego w trosce o jak najlepsze relacje z Tobą. Tworzenie konta oznacza, że odpowiadają Ci Warunki korzystania z usługi ,firmy Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z plików cookie.

Catering Żarełko

Dzielimy się sukcesami!Czyli o tym, jak nasza strona internetowa została uznana za wzór w branży cateringowej


0

0

2 min
Pozdrawiamy ! :) 

Z dużą satysfakcją chcemy podzielić się niezwykle wesołą nowiną z naszymi Czytelnikami! Wysunęliśmy się na pozycję lidera wśród śląskich firm cateringowych, dzięki naszej stronie internetowej, która została uznana za wzór godny naśladowania! 

Czy otrzymaliśmy nagrodę w jakimś znamienitym konkursie? Nie. Czy zostaliśmy docenieni, dzięki opinii sławnych osób z branży? Nie, to również nie to. Czy nasze przekonanie o sukcesie wypływa z opinii Klientów? Oczywiście poniekąd tak, ale również nie o to do końca chodzi.

Kiedy możesz być absolutnie przekonanym o swojej pozycji lidera na rynku? Wtedy, gdy Twoje rozwiązania są kopiowane przez konkurencję. Tak! To właśnie dzięki naszym konkurentom dowiedzieliśmy się o tym, jak bardzo godni naśladowania jesteśmy. Oczywiście nie powiedzieli nam tego wprost. Skąd więc o tym wiemy? Otóż wystarczyło wejść na ich stronę internetową, by się o tym przekonać.

Kopiowanie szybka sprawa! Nie wymaga inwencji twórczych 

Po wejściu na stronę internetową cateringslask.pl można w pierwszej chwili odnieść wrażenie, że to bliźniacza strona Cateringu Żarełko. My jednak nie mieliśmy z jej tworzeniem nic wspólnego! Nikt nas nie pytał o zdanie. Catering Śląsk potraktował naszą stronę jako szablon, na bazie którego zaprojektował swoją. Począwszy od struktury strony, poprzez jej treść merytoryczną i sposób układu, a skończywszy na kolorystyce - niemal wszystko tam jest inspirowane naszymi rozwiązaniami. Mechanika naszego kalkulatora zamówień została całkowicie skopiowana, bez większych zmian! Kafle informujące o imprezach, jakie mogą zostać zorganizowane, różnią się jedynie innymi grafikami. Nawet logo przypomina nasze.

Kalkulator na stronie www.cateringcieszyn.pl
Kalkulator na stronie www.cateringslask.pl

Żywimy tylko nadzieję, że Catering Śląsk nie ograniczył się wyłącznie do skopiowania naszej strony internetowej, ale także i jakości jedzenia oraz wszelkich związanych z cateringiem usług. Ze względu na dobro konsumentów chcielibyśmy, by nasza konkurencja potrafiła zachować klasę.... Chociaż pożyczanie na wieczne nieoddanie czyichś pomysłów nie jest chyba najlepszym zagraniem, jeśli chce się prowadzić biznes z klasą, prawda? Ale to już nasza osobista opinia. Ciekawe, czy Catering Śląsk będzie skłonny przyjąć ją za swoją tak szybko, jak zrobił to w przypadku innych treści na naszej stronie.

Teraz już rozumiesz, drogi Czytelniku, skąd nasza radość i satysfakcja. Większego dowodu na to, że jesteśmy pionierami w swoim fachu już chyba nie mogliśmy otrzymać! Ktoś inny być może byłby niezadowolony, że konkurencja przywłaszczyła sobie jego pomysł bez pozwolenia. Na szczęście my nie mamy problemu z wielkodusznością. Ta historia tylko utwierdziła nas w przekonaniu o najwyższej jakości naszych usług. Chcieliśmy być po prostu skromnymi profesjonalistami, z pracy których Klienci byliby zadowoleni, a tymczasem okazuje się, że prócz tego wyznaczamy również trendy na rynku. Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia i zapewniamy zarówno naszych Klientów, jak i konkurencję, że z przyjemnością sprawdzimy się w nadanej nam roli lidera.

Komentarze ( 0 )