Szanujemy Twoją prywatność. Nie nawidzimy SPAMU tak jak Ty i nie robimy tego w trosce o jak najlepsze relacje z Tobą. Tworzenie konta oznacza, że odpowiadają Ci Warunki korzystania z usługi ,firmy Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z plików cookie.

Energy24h

Dlaczego w Cieszynie powstała kolejna siłownia?


0

0

4 min

Energy24h to pierwsza w Cieszynie siłownia całodobowa dla zajętych czasowo osób, które chcą zachować kondycję fizyczną oraz dla osób, które cenią sobie swobodną i  kameralną atmosferę.

Nie  musisz już czekać na otwarcie, ani śpieszyć się z treningiem żeby zdążyć przed  zamknięciem. W Cieszynie właśnie powstała  siłownia  czynna  24h. 

W tej chwili rynek fitness dzieli się na dwa widoczne segmenty. Z jednej strony mamy kluby low-costowe, z minimalną obsługą i niskimi cenami, z drugiej strony bardzo dynamicznie rozwija się popyt na rynek usług premium. Przykładem jest rosnąca na zachodzie popularność małych klubów butikowych takich jak Fitwall (USA), założona przez Madonnę sieć Hard Candy czy Frame Fitness na Wyspach. To światowy trend, który dopiero wchodzi do Polski. Klienci coraz bardziej doceniają indywidualną opiekę trenera, spersonalizowaną obsługę klienta oraz kameralność której nie mają okazji doświadczyć w dużych sieciach klubów fitness.

Dotychczas nie brakowało w Cieszynie miejsc dla osób, którym zależy na wynikach sportowych oraz treningach wyczynowych. My postawiliśmy na treningi dla osób, które pracują w systemie 3 zmianowym, osób trenujących bardzo wcześnie lub bardzo późno, dla przedsiębiorców, studentów i dla wszystkich pozostałych, marzących o idealnej sylwetce, poprawie zdrowia i kondycji.


Energy24h nowa jakość treningów

Szybkie tempo życia i ilość obowiązków, z którymi każdy z nas codziennie się boryka, sprawia, że często nie możemy pozwolić sobie na trening w preferowanym dniu, nie mówiąc już o godzinie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz o krok przed inne siłownie, postanowiliśmy stworzyć dla Was miejsce, w którym będziecie mogli trenować o każdej porze, dodatkowo skorzystacie na miejscu z porad specjalistów, także trenerów personalnych, będziecie mogli zakupić niezbędne suplementy i odżywki, a zaraz po treningu w kąciku kuchennym przygotujecie ciepły posiłek. Najlepsze jest to, że wszystko jest dostępne w jednym miejscu, z myślą o osobach, które mają bardzo mało czasu. Brzmi ciekawie?


Wyposażenie siłowni Energy24h

  Nasza siłownia to idealne miejsce do treningu dla osób dbających o swoją kondycję fizyczną i stan zdrowia, lubiących aktywnie rozpoczynać dzień, czy też chcących zrelaksować się po pracy. Wiek i płeć nie gra roli, tak samo, jak zainteresowania czy częstotliwość ćwiczeń. Energy24h to pierwsza w Cieszynie siłownia, która oferuje kameralny klimat i swobodne treningi dla wszystkich. Do Waszej dyspozycji przygotowaliśmy  nowy sprzęt najwyższej klasy

  • Bieżnie, orbitreki  i rowerki marki Technogym z wbudowanym plazmowym tv,
  • bramę 5-cio stanowiskową pozwalającą na trening ponad 20 partii mięśni, 
  • nowoczesny sprzęt do treningów każdej partii mięśni, ławki olimpijskie proste, skośne na  barki, suwnice, ponad 1000 kg ciężaru na maszynach z obciążeniem plus kolejny 1000 kg na wolnym ciężarze


  Czego możesz oczekiwać od Energy24h?

  Każdy klient naszej siłowni otrzymuje indywidualną kartę chipową, która przyspiesza proces rejestracji. Możliwe jest także generowanie kodów wejścia poprzez SMS. Kameralny klimat zapewnia pełną swobodę ćwiczeń. Nie wymagamy podpisywania długoterminowych umów. Oferujemy karnety na 1 miesiąc lub na kwartał. Dodatkowo każdy klient, który dokona zakupu karnetu, otrzyma od nas spersonalizowany plan treningowy opracowany przez specjalistę wraz z doborem najlepszych suplementów i odżywek, które możesz kupić na miejscu po bardzo atrakcyjnych cenach. 

  Przy siłowni działa duży sklep z suplementami diety w którym można zamówić  właściwie każdą odżywkę w cenie porównywalnej do cen odżywek na allegro.


  Gdzie można nas znaleźć?

  Energy24h znajduje się na terenie cieszyńskiego parku sportów. Zapraszamy wszystkich mieszkańców regionu do aktywnych treningów w naszej siłowni. Dowolne godziny treningów, stała opieka i doradztwo trenerów także podczas treningów, nowoczesny sprzęt oraz zaplecze w postaci kuchni, to gwarancja jakości, jakiej do tej pory jeszcze nikt w Cieszynie nie oferował. Siłownia Energy24h to idealne miejsce zarówno do modelowania sylwetki, jak i do poprawy wydolności fizycznej. Bogate wyposażenie pozwala na wykonywanie treningów o charakterze siłowym, wytrzymałościowym, wydolnościowym oraz redukującym tkankę tłuszczową.


  Od czego zacząć?

  Często powtarzamy, że „jeżeli nie spróbuje, to odpowiedź zawsze brzmi nie”. Dla ułatwienia tego pierwszego kroku przygotowaliśmy pierwsze wejście gratis. Warto nas sprawdzić, w szczególności, że można tylko na tym skorzystać. Zarówno mentalnie, jak i zdrowotnie. Zapraszamy!

  Znajdujemy się w Cieszynie, ul. Błogocka 65, tel. : 603 347 341, www.energy24h.pl 

  Komentarze ( 0 )