Szanujemy Twoją prywatność. Nie nawidzimy SPAMU tak jak Ty i nie robimy tego w trosce o jak najlepsze relacje z Tobą. Tworzenie konta oznacza, że odpowiadają Ci Warunki korzystania z usługi ,firmy Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z plików cookie.

Dlaczego nagrywam podcasty


0

0

2 min

Jak już wspominałem we wstępie, to jest mój pierwszy podcast.

Chciałbym Cię też prosić o wyrozumiałość, a także o to, że jeśli masz jakieś fajne rady do tego w jaki sposób nagrywać poprawnie podcast albo w jaki sposób poprawić jego jakość – serdecznie zapraszam byś udzielił mi to w komentarzu. A ten podcast znajdziesz na pewno na stronie

Chciałbym też podziękować dwóm osobom dzięki którym właściwie postanowiłem nagrywać podcasty. Pierwszy to jest Michał Szafrański – słuchałem wiele jego podcastów i pomyślałem sobie, że też mogę wykorzystać podcast do tego w czym robię, a zajmuję się marketingiem internetowym. Gdy zacząłem szukać informacji w ogóle w internecie w jaki sposób nagrywać podcast, w jaki sposób oswoić się z mikrofonem, pracować z mikrofonem, szykować takie audycje, trafiłem na bloga Krystiana Zycha „Jak zrobić podcast”. A w tej chwili jestem uczestnikiem kursu „Podcast od A do Z w 21 dni”. Nagrywanie tego podcastu to jest jedno z zadań domowych, które są do wykonania w tym kursie.Jak już wspominałem we wstępie, to jest mój pierwszy podcast.

Chciałbym Cię też prosić o wyrozumiałość, a także o to, że jeśli masz jakieś fajne rady do tego w jaki sposób nagrywać poprawnie podcast albo w jaki sposób poprawić jego jakość – serdecznie zapraszam byś udzielił mi to w komentarzu. A ten podcast znajdziesz na pewno na stronie http://wojciechwesolowski.pl/1.

Chciałbym też podziękować dwóm osobom dzięki którym właściwie postanowiłem nagrywać podcasty. Pierwszy to jest Michał Szafrański – słuchałem wiele jego podcastów i pomyślałem sobie, że też mogę wykorzystać podcast do tego w czym robię, a zajmuję się marketingiem internetowym. Gdy zacząłem szukać informacji w ogóle w internecie w jaki sposób nagrywać podcast, w jaki sposób oswoić się z mikrofonem, pracować z mikrofonem, szykować takie audycje, trafiłem na bloga Krystiana Zycha „Jak zrobić podcast”. A w tej chwili jestem uczestnikiem kursu „Podcast od A do Z w 21 dni”. Nagrywanie tego podcastu to jest jedno z zadań domowych, które są do wykonania w tym kursie.


Komentarze ( 0 )