Szanujemy Twoją prywatność. Nie nawidzimy SPAMU tak jak Ty i nie robimy tego w trosce o jak najlepsze relacje z Tobą. Tworzenie konta oznacza, że odpowiadają Ci Warunki korzystania z usługi ,firmy Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z plików cookie.

Catering Żarełko

Czy wiesz, że grudzień jest miesiącem zaręczyn?


0

0

1 min

Ponad 30% zaręczyn odbywa się właśnie w czasie świątecznym. Okazuje się, że czas pomiędzy Świętami a Sylwestrem jest szczególny. Dlaczego? To moment, gdy topnieją serca, a romantyczna atmosfera, która panuje w ten magiczny czas stanowi idealną scenerię do podjęcia tej najważniejszej decyzji.

Bez wątpienia zaręczyny to przełomowy etap w każdym związku. Choć pojawiają się coraz bardziej wyszukane pomysły na zaskoczenie partnerki, to jedno jest pewne - każda kobieta chce, aby ten dzień był po prostu romantyczny.

Wigilia z wyznaniem

Według badania wykonanego na zlecenie brytyjskiej firmy ChilliSauce, w ciągu całego roku najpopularniejszym dniem zaręczyn jest Wigilia Bożego Narodzenia. Choć najwięcej ślubów odbywa się latem, to aż 31% respondentów właśnie od tego chłodnego grudniowego wieczoru zaczęło planowanie swojego wesela.

Na kolejnych pozycjach znalazły się też 25 grudnia, Sylwester oraz Walentynki. Jeśli więc wy również chcecie oświadczyć się swojej ukochanej pod koniec tego roku, najwyższa pora, aby znaleźć pierścionek zaręczynowy oraz zaplanować czas i okoliczności zaręczyn.

Miesiąc gorących uczuć

Jak pokazało badanie, grudzień jest gorącym okresem, jeśli chodzi o oświadczyny – dalej pod względem popularności uplasowała się bowiem także noc sylwestrowa (18%).

A jak oświadczyny to… wesele!

Wraz z zaręczynami zwykle zaczyna się wielkie planowanie przyszłych uroczystości weselnych. Gdy pierwsze emocje już opadną - pora pomyśleć o tym pomyśleć.

Chcielibyśmy z okazji Twoich zaręczyn ofiarować Ci prezent, dlatego, - jeżeli zamówisz u nas catering weselny jeszcze w tym roku, otrzymasz od nas fontannę czekoladową w prezencie, która dodatkowo osłodzi Waszą ślubną uroczystość!

Pamiętaj o Cateringu oświadczając się lub mówiąc komuś “tak”. :) 

Zobacz również

Komentarze ( 0 )