Szanujemy Twoją prywatność. Nie nawidzimy SPAMU tak jak Ty i nie robimy tego w trosce o jak najlepsze relacje z Tobą. Tworzenie konta oznacza, że odpowiadają Ci Warunki korzystania z usługi ,firmy Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z plików cookie.


Zapraszanie i dodawanie innych użytkowników do Twoich kont


0

0

1 min

Możesz współdzielić swoje konta socjalne i wspólnie z innymi tworzyć treści.

Zapraszanie

Aby móc współdzielić konto z innym użytkownikiem musi on być zarejestrowanym użytkownikiem aplikacji ilustria. Jeśli jeszcze się nie zarejestrował, możesz go zaprosić poprzez aplikację. W tym celu:

Przejdź do zakładki  "Użytkownicy", kliknij w przycisk "Zaproś użytkownika", a następnie wprowadź adres e-mail współpracownika i wyślij zaproszenie.

Dodawanie użytkowników do kont

Możesz współdzielić konto z użytkownikiem, który już jest zarejestrowany w ilustrii. Aby dodać użytkownika do danego konta:

Przejdź do zakładki "Konta i role" wybierz konto, które chcesz udostępnić danemu użytkownikowi i kliknij na nie. Otworzy się zakładka po prawej stronie. 

Wpisz imię i nazwisko osoby zarejestrowanej w ilustrii i przydziel jej uprawnienia wybierając jedną spośród trzech możliwych tj. Administrator, Kreator, Redaktor. Po czym kliknij w przycisk "Dodaj".

Od tej pory osoba ta będzie miała dostęp zależny od roli nadanej przez Ciebie. Zawsze możesz zmienić jej rolę na inną bądź całkowicie usunąć z danego konta.

Pamiętaj!

  • Nie będziesz mógł dodawać innych użytkowników do konta, w którym masz nadane prawa "Redaktora".
  • Możesz dodać tyle użytkowników do konta na ile Twój plan Ci pozwala.

Co może Cię zainteresować?


Komentarze ( 0 )