Szanujemy Twoją prywatność. Nie nawidzimy SPAMU tak jak Ty i nie robimy tego w trosce o jak najlepsze relacje z Tobą. Tworzenie konta oznacza, że odpowiadają Ci Warunki korzystania z usługi ,firmy Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z plików cookie.

10 powodów, dla których warto skorzystać z usług Cateringu Żarełko


0

0

3 min

Dlaczego spośród innych firm cateringowych powinieneś wybrać Catering Żarełko i to właśnie nas zatrudnić do obsługi Twojego przyjęcia? Oto 10 najważniejszych powodów, które pomogą Ci podjąć decyzję!

1. Ponad 100 lat tradycji w schedzie

Catering Żarełko to firma zbudowana na fundamentach ponad 100-letniej tradycji Bistro Żarełko – uznanej marki w Pogwizdowie. W lokalu zawsze można było dobrze zjeść i wypić, a jedzenie przygotowywano wyłącznie ze świeżych i najwyższej jakości składników.

Wiemy zatem, co znaczy dobre jedzenie i, że jest najważniejszym elementem każdej imprezy, który znacznie wpływa na nastrój zaproszonych gości. Dlatego dostarczając catering dla naszych klientów, stawiamy na jakość i świeżość produktów oraz pieczołowite przyrządzanie potraw przez doświadczonych kucharzy. - Zaszczyt kontynuowania ponad 100 - letniej tradycji zobowiązuje.

2. Imprezowe trendy mamy w małym palcu

Jesteśmy doświadczonym i kreatywnym zespołem ludzi, którzy realizują się w tym, co robią. Znamy obowiązujące trendy i mamy wiedzę, którą przekładamy na kolejne organizowane przez nas imprezy.

Nieustannie śledzimy nowinki branżowe. Dzięki temu naszym klientom jesteśmy w stanie zagwarantować smaczne i urozmaicone jedzenie.

3. Indywidualne podejście do każdego klienta

Tak jak każda para młoda jest unikalna, tak samo każde wesele traktujemy jak nowe, niepowtarzalne wyzwanie, którego zwieńczeniem są niezapomniane wspomnienia pary młodej i gości.

U nas nie znajdziesz schematycznego podejścia. Zawsze kierujemy się dobrem klientów oraz ich wymaganiami, nawet jeśli są nietypowe i specyficzne. To Twoja impreza, a my zrobimy wszystko, abyś wspominał ją wyłącznie w samych superlatywach.

4. Pomagamy planować i organizować

Nasza praca zaczyna się już na etapie planowania imprezy. Fachowo pomagamy w wyborze menu, dbamy o pełną obsługę przyjęcia oraz rozpisujemy szczegółowy plan obsługi Twojego przyjęcia. U nas nie ma miejsca na przypadkowe działania i ruchy, które mogą skutecznie rozłożyć na łopatki, nawet najlepiej zapowiadającą się imprezę.

5. Jedzenie dopasowane do Twoich gości

Na etapie wyboru menu analizujemy wymagania kulinarne poszczególnych gości i na Twoje życzenie przygotujemy odrębne menu np. dla wegetarian, czy osób z nietolerancjami pokarmowymi.

6. Zatrudniamy najlepszych

W swoich szeregach posiadamy wykwalifikowanych kucharzy, profesjonalnych kelnerów oraz utalentowaną florystkę, dzięki której wnętrze sali zyska oryginalny styl.

Wynajmując Catering Żarełko masz zatem pewność, że oddajesz organizację imprezy w ręce ludzi, którzy znają się na swojej pracy i sprawią, że przyjęcie na długo pozostanie zarówno w Twojej pamięci, jak i zaproszonych gości.

7. Skupisz się na świętowaniu, a nie doglądaniu kuchni

Nasza koordynatorka weźmie na siebie cały ciężar związany z organizacją i przebiegiem wesela, co pozwoli Parze Młodej cieszyć się tym wyjątkowym dniem, zamiast koncentrować się na doglądaniu obsługi.

8. Potrzebujesz sprzętu? Wypożyczymy go dla Ciebie!

Posiadamy własną wypożyczalnię zastawy stołowej, sztućców i sprzętu, dzięki czemu zawsze dopinamy na ostatni guzik wszystkie wyzwania logistyczne.

9. Gotowe pakiety weselne – oparte wyłącznie na sprawdzonych rozwiązaniach

Chcesz zdecydować się na gotowy pakiet usług weselnych, aby nie tracić czasu na indywidualne ustalenia każdego szczegółu? Stworzyliśmy kilka opcji, które powstały na podstawie wiedzy i doświadczenia wyniesionego z organizacji poprzednich kilkuset imprez weselnych.

10. Kompleksowa obsługa Twojego przyjęcia

W cenie menu oferujemy dekorację, pełną obsługę w sali i kuchni oraz obsługę kelnerską. Zajmiemy się przygotowaniem sali przed przyjęciem, a zaraz po nim nasza ekipa sprzątająca zadba o czystość zarówno sali, jak i kuchni.

W ten sposób nie musisz zamawiać kilku różnych firm, co mogłoby spowodować problemy w komunikacji i tym samym przysporzyć niepotrzebnego stresu podczas przyjęcia. 

Komentarze ( 0 )